1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі новообраний міський голова Ігор Чайка склав присягу

У Ковелі новообраний міський голова Ігор Чайка склав присягу

Відбулося перше пленарне засідання першої сесії новообраної Ковельської міської ради 8-го скликання. Про це повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

У народному домі “Просвіта” зібрались депутати попереднього і нинішнього скликань, обранці до обласної ради, які представляють нашу ОТГ, духовенство, працівники виконавчого комітету. Голова територіальної виборчої комісії Олександра Кузьмич офіційно оголосила результати місцевих виборів.

На посаду міського голови Ковеля обрано та зареєстровано Ігоря Чайку. Отримавши посвідчення, Ігор Леонтійович склав присягу та звернувся до присутніх.

“Найперше, хочу подякувати всім, хто був причетний до організації виборчого процесу на місцевих виборах 25 жовтня: членам територіальної та дільничних виборчих комісій, спостерігачам, командам політичних партій та кандидатів на посаду міського голови. Виборцям, які у цей складний час пандемії, прийшли на дільниці та скористалися своїм правом обрати місцеву владу на наступні 5 років.

Окреме спасибі кожному, хто віддав свій голос за мене на виборах Ковельського міського голови: ваша підтримка та довіра — найцінніший капітал. І те, що допоможе мені наступні 5 років залишатись людиною, а не стати “обраним”.

Дякую присутнім тут депутатам Ковельської міської ради попереднього скликання та міському голові Олегу Кіндеру, працівникам виконавчого комітету ради, керівникам та колективам підприємств, установ та організацій за всі добрі справи, зроблені для розвитку нашого міста. Наше завдання — підтримати кращі практики місцевого самоврядування, які уже прижилися в Ковелі. Зробити владу справедливою, ефективною та підзвітною територіальній громаді. Сервісом, а не адміністративною машиною. Партнером, а не опонентом бізнесу та громадськості.

Люди очікують від нас змін на краще. І ми з вами зможемо їх забезпечити, коли будемо згуртованою командою, яка представляє Ковель, а не одноосібниками, які грають кожен за себе під прапорами різних політичних сил. Особисто я завжди відкритий для нових думок, ідей та спілкування. Тож закликаю всіх до відповідальності, розсудливості та копіткої праці на благо міста, яке всі ми любимо і прагнемо розвивати,
- зауважив Ігор Чайка”.


Посвідчення та нагрудні знаки отримали депутати міської ради.

Щирі слова подяки Олегу Кіндеру за його багаторічну роботу висловила секретар міської ради сьомого скликання Віра Федосюк.#СесіяМіськоїРади #Депутати #Вибори

Коментарі

Читайте також

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію
Загалом майже 7 млн грн використають на забезпечення киснем хворих на коронавірус. Це кошти державного та міського бюджетів. Відповідні зміни до кошторису Ковеля затверджено на позачерговій сесії.

У Ковелі створять комунальне об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських”

У Ковелі створять комунальне об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені Гетьманів Ружинських”
Нова некомерційна структура здійснюватиме свою діяльність на базі колишнього стадіону “Локомотив” і об'єднає кілька освітніх та спортивних установ і громадських організацій.