1. Головна
  2. Новини
  3. Секретар Ковельської міської ради сьомого скликання Віра Федосюк висловила щиру подяку Олегу Кіндеру за його багаторічну роботу

Секретар Ковельської міської ради сьомого скликання Віра Федосюк висловила щиру подяку Олегу Кіндеру за його багаторічну роботу

Секретар Ковельської міської ради сьомого скликання Віра Федосюк під час першого пленарного засідання сесії висловила щиру подяку Олегу Кіндеру за його багаторічну роботу. Слова вдячності від депутатського корпусу та ковельчан вона також опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

- Cьогодні завершилася друга каденція Ковельського міського голови Олега Кіндера – це перший міський голова, який працював такий довгий термін. І не даремно. За цей період Ковель прикрасився новими об’єктами, зроблені ремонти у школах, садках, соціальних об’єктах, спортивна галузь розвинулась до невпізнаваності. Що вартує тільки розбудований ФУТБОЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "Спорт для всіх" на сільмаші. Улюбленим місцем для Ковельчан стала НАБЕРЕЖНА. Ковель отримав новозбудовані та відремонтовані водогони, дороги, прибудинкові території, прокладені кілометри теплових мереж та мереж освітлення, десятки зведених на садках та школах дахів, облаштовані спортивні майданчики, встановлені системи відеонагляду, створені найкращі в країні умови медичного обслуговування, придбане новітнє обладнання для освіти та охорони здоров’я і ще багато втілених в життя проектів, зокрема й молодіжного житлового будівництва, створення центру реабілітації дітей з інвалідністю, молодіжного центру «Місто ідей» на новій ПАРКОВІЙ СЦЕНІ. Ковель має одну з НАЙКРАЩИХ ЛІКАРЕНЬ в державі (Ковельське МТМО) завдяки правильній політиці Олега Кіндера. Усі міські голови в свої часи старались розбудувати та втримати від руйнації Стадіон ЛОКОМОТИВ і тільки Олегу Кіндеру вдалося не тільки відремонтувати об’єкт, а й відродити його життя. Протягом 25 років незалежності України ковельчани мріяли мати свій МОНУМЕНТ«БОРЦЯМ за ВОЛЮ і Незалежність УКРАЇНИ» (навіть вибрали місце, де встановили камінь) і тільки завдяки бажанню та наполегливості Олега Кіндера, Ковель отримав пам’ятник і площу. І це все в умовах війни, економічної нестабільності та світової пандемії.
Тому, я ДЯКУЮ йому від імені депутатського корпусу за злагоджену і конструктивну роботу, підтримку, співпрацю та порозуміння. Адже в міській раді не місце політичним баталіям. Тут твориться добробут Ковеля, закладається основа для господарського розвитку міста: чи буде тепло у садочках, в яких умовах працюватимуть лікарі, де взяти кошти на соціальний захист, як полагодити дахи та вчасно відремонтувати дороги.
Я ДЯКУЮ Олегу Кіндеру та його команді від імені ковельчан. Громада доручила Вам почесне і водночас відповідальне завдання, яке Ви з честю і гідністю виконали. Спостерігаючи за вашою роботою, тим, як змінювався Ковель, переконана, Олег Кіндер – найкращий міський голова. За десять років його перебування на цій посаді ковельчани відчули та побачили багато позитивних змін. Хоча він завжди повторював: “Це не я зробив, це — ми зробили!” Бо й справді, колективна робота, робота команди — це дуже важливо і від цього залежав результат. А скільки ще досягнень лишилися поза увагою пересічних ковельчан, бо лише слугували основою для втілення більш вагоміших справ. Їх втілення відкрило шлях для більш суттєвих інфраструктурних перетворень у Ковелі. Завдяки Олегу Кіндеру місто стало єдиною родиною, яку об'єднало бажання розвивати Ковель, робити його затишним та комфортним для проживання.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та злагоди, родинного затишку, щасливої долі та реалізації усіх планів та задумів. Нехай Ваша депутатська діяльність на благо громади і надалі сприяє розвитку та процвітанню нашого міста!
, - зазначила у своєму дописі Віра Іванівна.


Нагадаємо, що сьогодні, 26 листопада, відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ковельської міської ради 8-го скликання. Новообрані депутати, серед яких і Олег Кіндер та Віра Федосюк (ВО "Батьківщина") отримали посвідчення та нагрудні знаки обранців громади.


#ОлегКіндер #ВіраФедосюк #Депутати

Коментарі

Читайте також

Олег Кіндер вітає працівників соціальної сфери з професійним святом, яке вони відзначають 1 листопада

Олег Кіндер вітає працівників соціальної сфери з професійним святом, яке вони відзначають 1 листопада
Міський голова дякує колективам установ і ветеранам за відданість обраній справі. Лише люди з великим серцем та щирою душею обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

Олег Кіндер звернувся до Ковельської територіальної громади

Олег Кіндер звернувся до Ковельської територіальної громади
Він подякував усім за те, що упродовж останніх десяти років працювали разом на розбудову Ковеля. І закликав до консолідації зусиль для подальшого розвитку міста та 14-ти приєднаних до Ковеля сільських громад.