1. Головна
  2. Новини
  3. Олег Кіндер звернувся до Ковельської територіальної громади

Олег Кіндер звернувся до Ковельської територіальної громади

"Вперше звертаюся не лише до ковельчан, а й жителів сільських територій, які віднедавна поповнили нашу міську родину.

Минуло десять років, як я обійняв посаду міського голови. І можу з впевненістю сказати, що моя команда витримала випробування владою і ми знову йдемо разом на чергові місцеві вибори. Зазначу, що цей період був чи не найскладнішим у порівнянні з каденціями попередніх міських голів. Нам довелося працювати у найважчі для держави та нашого міста часи, коли російські окупанти вторглися на Українську землю, ми втрачали наших земляків, проте не залишили сам на сам з бідою їхні родини. Ковельчани гуртом – і влада, і волонтери, і наші військові, допомагали й будемо допомагати фронту і сім’ям Героїв.

Одним з нелегких випробувань, яке випало на нашу каденцію, було екологічне лихо, спричинене діяльністю Ковельської філії «Ветсанзаводу». До страшного забруднення води і довкілля призвела безгосподарність «чужої» людини. Директор з Донеччини не був зацікавлений у благополуччі ковельчан, їх здоров’ї та безпеці. Керівник, який не живе у цьому місті, не любить його та не поважає мешканців, показав свою безвідповідальність. Та ми впорались. Усі сили і ресурси кинули на ліквідацію наслідків екологічної катастрофи. Збудували водогін: тепер тисячі ковельчан цього мікрорайону мають чисту і безпечну воду. Так, нам довелося тимчасово відмовитись від багатьох робіт з благоустрою. Та здоров’я ковельчан важливіше. А усе заплановане лише відтермінувалося в часі, але уже успішно реалізовується.

І на завершення другої каденції — пандемія COVID-19, яка завдала великих збитків світовій економіці в цілому та Ковелю зокрема. Але міська влада вчасно зреагувала на ситуацію і на потреби, перш за все, медиків (а згодом й інших галузей, які потребували фінансування у зв’язку з корона вірусом) були спрямовані кошти з резервного фонду на закупівлю усього необхідного (обладнання, медикаментів, антисептиків та ін..) для боротьби з недугою та для безпеки ковельчан.

Та ніхто й не розраховував, що буде легко. Дбати про місто та громаду – складна справа. І ми продовжуємо працювати, спільно з вами розбудовувати місто. Нехай не великими, проте впевненими кроками, ми реалізовуємо усе заплановане. І результати можна оцінити, поглянувши на позитивні зміни у Ковелі.
Відпрацювавши дві каденції на посаді міського голови, я не пропоную виборцям свою програму в її класичному розумінні. Бо для більшості кандидатів цей документ є лише озвученням загальних проблем. А для мене вони уже в переліку запланованих або тих, які в процесі реалізації чи на завершальній стадії. Ніколи наша команда не займалась популізмом для залучення більшої кількості голосів на виборах. Ми говоримо лише про те, що можемо реально зробити.

Я корінний ковельчанин, я тут народився і виріс, тут живу і працюю. Я люблю своє місто і хочу, щоб Ковель любили усі його мешканці. Я не змінив місце проживання на обласний центр чи столицю. Я отримую медичні послуги в ковельській лікарні. Я купую продукти у ковельських магазинах. Я їжджу місцевими дорогами. Я п’ю воду, яку подає наш водоканал. Мої діти ходили у місцеві садки та школи. Тут жили та поховані мої батьки. Тому я й надалі робитиму усе для того, аби моя маленька батьківщина – Ковель, ставав ще більш квітучим та привабливим, щоб сюди поверталась молодь, здобувши освіту, щоб місто було відкритим для інвесторів та безпечним і комфортним для його мешканців.

За фахом я будівельник. Тому завжди тішуся, коли в місті з’являються нові об’єкти. Ще десять років тому у Ковелі не було житлових багатоповерхових новобудов, бо сюди не йшли інвестори. Нині тут кілька забудовників. У нас не було розвиненої спортивної інфраструктури. Сьогодні – сучасні європейські поля, майданчики та спортивні зали. А незабаром з’явиться красень-стадіон. У нас були занедбані прибудинкові території. Потроху ми приводимо до ладу двори багатоповерхівок. За десять років десятки кілометрів ґрунтових доріг отримали тверде покриття, а вулиці – нове освітлення. З руїн відновили дитячий садок у мікрорайоні «Сільмаш», збудували нові мережі тепло- і водопостачання, звели нові дахи на десяти школах та семи садках, біля водосховища з’явилась набережна. Перелік зроблених справ досить великий. І усе це завдяки спільній роботі влади, інвесторів, благодійників, а головне – ковельчан. Адже кожен з Вас зробив свою справу, свій внесок у розбудову нашого міста.

Окремо хочу звернутися до нових мешканців нашої територіальної громади, жителів сіл: Городилець, Ружин, Клевецьк, Білин, Колодниця, Доротище, Гішин, Зелена, Воля Ковельська, Тойкут, Воля, Заріччя, Лапні, Любче. Ви тепер частина нашої великої дружньої ковельської родини. Ми раді вітати Вас у складі громади.
Чергова каденція - нові завдання, нові виклики, нові турботи. Та ми до цього готові. Переконаний, що мешканці сіл, які увійшли до ковельської громади, живуть тими ж проблемами і турботами, що й ковельчани. Їх також цікавить благоустрій, безпека, достойні умови навчання дітей, надання фахових медичних послуг, соціальний захист. Наші напрацювання будуть корисними у розбудові сільських населених пунктів. Разом з тим, ми радо перейматимемо новий для себе досвід, яким поділяться лідери цих громад, з якими ми спільно вирішуватимемо поставлені часом та жителями завдання.

Я уже двічі відчував підтримку ковельчан, здобувши дві поспіль перемоги у виборах на посаду міського голови. Я дякую усім за довіру, за те, що були разом зі мною та усією командою десять років. І якщо на першу каденцію я отримав кредит довіри, то друга перемога стала закономірним результатом роботи. Тож я і сьогодні закликаю ковельчан до консолідації зусиль у досягненні спільної мети — розбудови міста. Тож сподіваюся на подальшу підтримку і співпрацю.

Мій Ковель — моя “Батьківщина”.


З повагою - Олег Кіндер
#ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Олег Кіндер: «Для мене наша громада – теж моя родина, для якої живу та працюю»

Олег Кіндер: «Для мене наша громада – теж моя родина, для якої живу та працюю»
Про сім'ю: батьків, дружину, дітей і онуків, роботу на посаді керівника будівельної фірми та міського голови, про захоплення молодості та родинне дозвілля нині - у розмові з журналісткою видання "Твій вибір".