Антикварні меблі у стилі бароко поповнили колекцію Ковельського історичного музею

Ковельський історичний музей продовжує формувати колекцію декоративно-ужиткового мистецтва. Про це директор музею Маргарита Матвійчук повідомляє на сторінці у Фейсбук.

Серед нових надходжень - італійські предмети інтер'єру: антикварні диван та два крісла, що демонструють стиль бароко кінця XIX – початку ХХ ст. Каркаси меблів виготовлені з надійного та довговічного дуба.

Предмети декоровані різьбою ручної роботи, мають гарні вигнуті ніжки. Для оббивки м'яких меблів використано щільний, фактурний, легкий та вишуканий жакард. Вироби з такого міцного, тканого полотна здатні прослужити довгі роки, практично не змінюючи свій первісний вигляд. Простота в догляді досягається завдяки стійкості тканини до температури і прання.

Стильні, комфортні, практичні меблі створили приємну й затишну атмосферу в музейній залі, прикрасили її експозицію, внесли розкіш у музейний інтер’єр.

#Музей

Коментарі

Читайте також

У Ковелі місцевий житель знайшов люльку зі стилізованим декором часів козацької доби

У Ковелі місцевий житель знайшов люльку зі стилізованим декором часів козацької доби
Люлька є одним із атрибутів, які асоціюються з козацтвом. Козаки ставилися до люльки як до талісману-оберегу. Експонат поповнив колекцію Ковельського історичного музею.