1. Головна
  2. Новини
  3. У День захисту дітей в ковельському пологовому будинку народилося п’ятеро немовлят

У День захисту дітей в ковельському пологовому будинку народилося п’ятеро немовлят

У День захисту дітей народжених 1 червня у пологовому будинку Ковельського МТМО побували міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталя Маленицька. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у фейсбук.

Разом із медичним директором пологового будинку Світланою Гаврилюк та Василем Сеником, заступником медичного директора, вони привітали новонароджених немовлят: двох дівчаток і трьох хлопчиків!

У Андрія і Тані Хартонюків іхнє щастя, маленька донечка - 50 см і вагою 2 930. Це перша донечка в родини. Ми подарували квіти і кріселко для годування.

У Тетяни та Юрія Кантеруків теж перша дитина - донечка 51 см і вагою 3070. Жартували, що й оком не встигнуть моргнути, як донечка буде снідати й обідати за цим кріслом-столиком.

А в ковельчан Юлі Євтушик та Михайла Валігури синочок - друга дитина, пара вже виховує дівчинку Віку, якій 3,5 роки! І тато - вдруге на пологах разом із дружиною.

Але і це ще не всі сюрпризи цього дня! О 20.12 першого червня у Марії та Григорія Нестеруків також народився хлопчик!
- У день виписки батьків і діток чекатимуть альбоми, де будуть зафіксовані найважливіші події в житті малюків! До слова, їх отримують всі новонароджені мешканці Ковельської територіальної громади! Цілком можливо, що до вечора матимемо ще одного маленького ковельчанина чи ковельчанку. Подарунки - будуть!, - зауважує у дописі міський голова.#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У мережі показали оновлене пологове відділення у пологовому будинку Ковельського МТМО

У мережі показали оновлене пологове відділення у пологовому будинку Ковельського МТМО
Відділення оснащене сучасним обладнанням для надання невідкладної допомоги матері та дитині. Тут створенні всі умови для максимально комфортного та безболісного перебігу пологів.

У Ковельському МТМО розповіли унікальну історію порятунку пацієнта, кожен з діагнозів якого міг стати смертельним вироком

У Ковельському МТМО розповіли унікальну історію порятунку пацієнта, кожен з діагнозів якого міг стати смертельним вироком
62-річний чоловік переніс інфаркт та інсульт, йому зробили кілька операцій на серці, він перехворів коронавірусом, а потім переніс ще й операцію з видалення жовчного міхура! І усе це впродовж двох місяців!