1. Головна
  2. Новини
  3. «100 ідей для дітей»: у Ковелі відбувся ярмарок ремесел. Яким професіям навчали малечу? ФОТО

«100 ідей для дітей»: у Ковелі відбувся ярмарок ремесел. Яким професіям навчали малечу? ФОТО

5 червня у парку культури імені Лесі Українки було особливо людно. Сотні юних ковельчан зі своїми батьками, бабусями, дідусями прийшли на акцію "100 ідей для дітей", яка четвертий раз проходить у нашому місті, - пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.

На "ярмарку ремесел" було задіяно майже 70 професіоналів. Особливою популярністю користувався фах поліцейського, будівельника, пожежника. Із задоволенням пробували себе діти у ролі музиканта, художника, нотаріуса, ведучого шоу. Велике коло шанувальників традиційно зібрав навколо себе аматорський театр «10 ряд 10 місце». Тут маленькі актори приміряли костюми, вправлялись у різних ролях під керівництвом професійного режисера

На усіх, хто прийшов у парк, чекало багато приємних сюрпризів, а також можливість стати володарем одного із суперпризів від генеральних партнерів — велосипеда, електросамоката, айфона. Чимало подарунків підготувала і міська влада. Серед них – і смартфон від міського голови Ігоря Чайки. Їх малечі вручили перший заступник міського голови Тарас Яковлев та начальник управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля.

Захід організували ГО «Велика ідея» та молодіжний центр «Місто ідей». Генеральні партнери: Ковельська міська рада та фірма АGRO-V.

«Сто ідей для дітей» підтримали: магазин «Кулька», «Іграшки», шоу-рум «Модняшки», мережа магазинів «Галя Балувана», сім’я ресторанів «Класік», зоомагазин «Немо», DROZDIVSKYI, WASABISUSHI.


#Дозвілля #ВеликаІдея #МістоІдей

Коментарі

Читайте також