1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбувся Х турнір зі спортивної акробатики

У Ковелі відбувся Х турнір зі спортивної акробатики

У КДЮСШ імені Є. Кондратовича відбувся Х турнір зі спортивної акробатики серед юнаків і дівчат з нагоди Дня захисту дітей та пам’яті тренера Аркадія Сімоняна, - повідомляє відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту міськвиконкому.

У змаганнях взяли участь 55 спортсменів з команд СК “НАДІЯ”, СК “ОЯМАС” та с. Вербка.

На урочистому відкритті заходу дітей привітали керівники управління культури, молоді та спорту Андрій Мигуля та відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк, директор КЗ КДЮСШ Є. Кондрадовича Олена Клімашевська.

За підсумками турніру І місця зайняли: Александрук Ярослава, Банзерук Валерія, Паршухіна Емма, Поліщук Яна, Наконечна Дарина, Солтис Валерія, Ткачук Дмитро, Абрамчук Дмитро, Солтис Меланія, Логвіщук Єларія, Панчук Данило та Хопта Варвара.

Переможці та призери нагороджені грамотами управління культури, молоді та спорту і відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради, учасники змагань - призами та подарунками від спонсорів.

Відділ у справах молоді, фізичної культури та спорту щиро дякує Олені Гаврилейко (Сімонян) та суддівській колегії за організацію цікавого й захоплюючого спортивного свята для дітей та спонсору — торговому центру “Акцент”.

#Спорт #КомплекснаДЮСШ

Коментарі

Читайте також

У Ковелі відкрили дитячий басейн

У Ковелі відкрили дитячий басейн
Басейн дасть старт новим параолімпійським чемпіонам, адже ініціатори його створення планують чимало уваги приділяти дітям, які мають проблеми зі здоров’ям.