1. Головна
  2. Новини
  3. Велодень у Ковелі зібрав майже 300 учасників

Велодень у Ковелі зібрав майже 300 учасників

30 травня Ковель долучився до всеукраїнської акції “Велодень”. Цього року у спортивному святі взяли участь майже 300 велосипедистів різного віку. Повідомляють на офіційному сайті Ковельської міськради.

Організувала захід спільнота любителів активного велосипедного відпочинку Ковеля за сприяння міської влади.

Такі події показують, що велосипед – це не тільки зручно, а й корисно для здоров’я, вкотре нагадають, що велосипедисти – повноцінні учасники дорожнього руху. Стартували на площі Героїв Майдану. Маршрут пролягав вулицями міста. Про безпеку подбали працівники патрульної поліції.

Після подорожі біля приміщення Будинку рад на учасників чекали призи від спонсорів. Було розіграно майже 100 подарунків.

Сертифікат на придбання велотоварів від міського голови Ігоря Чайки дістався юній ковельчанці Насті Дорошук. Його та інші подарунки від міської влади вручив начальник управління культури, молоді і спорту Андрій Мигуля.

Головний приз – велосипед пощастило виграти пані Тетяні. Вона не приховувала своїх емоцій і надзвичайно раділа удачі. Хоча, у цей день виграли всі, хто долучився до велопробігу. Кажуть, що отримали неабиякий заряд енергії, позитиву та хорошого настрою.

Організатори дякують усім, хто підтримав їх ініціативу і надав чудові призи для любителів їзди на двоколісних транспортних засобах.


#Спорт #Екологія

Коментарі

Читайте також