1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулись змагання із запуску повітряних зміїв

У Ковелі відбулись змагання із запуску повітряних зміїв

30 травня 2021 року змагання творчих та небайдужих до неба і краси польоту зібрало на березі річки Турії 7 команд закладів освіти міста Ковеля. Тут проходили відкриті міські змагання учнівської молоді по запуску повітряних зміїв. Про це повідомляють на сторінці Ковельської міської станції юних техніків у фейсбук.

Ініціатором та організатором змагань є ЗПО «КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА СТАНЦІЯ ЮНИХ ТЕХНІКІВ». Вперше такі змагання у нашому місті відбулися 16 травня 1999 року. Цьогоріч, хоча погода й лякала учасників та глядачів поривчастим вітром і дощем, дійство було цікавим і видовищним.

Приємно, що конструюванням та запуском повітряних зміїв займаються не лише хлопці. На рівні з іншими членами команди виступає добре знана в Ковелі та за його межами юна авіамоделістка Софія Карпова. Вперше долучилися до змагань Єлагіна Емілія та Чернова Юлія.

Основна боротьба за командні призові місця вже декілька років поспіль триває між найсильнішими командами Ковеля ЗЗСО «Ліцей №1 м. Ковеля» (керівник команди Тищук Ігор Петрович) та Ліцею №10 (керівник команди Селівончик Максим Валерійович).

Рейтингова таблиця особистого заліку:
Z-1 плоский змій:
І місце – Зинюк Сергій (ЗЗСО «Ліцей №1 м. Ковеля»);
ІІ місце – Табунченко Артем (Ліцей №10);
ІІІ місце – Єлагіна Емілія (ЗЗСО І-ІІ ст. №9);

Z-2 об’ємний змій:
І місце – Наумчик Андрій (Ліцей №10);
ІІ місце – Жук Владислав (ЗЗСО І-ІІ ст. №9);
ІІІ місце – Балаж Олександр (ЗЗСО «Ліцей №1 м. Ковеля»);

Z-3 міні-змій:
І місце – Омелянюк Павло (Ліцей №10);
ІІ місце – Карпова Софія (ЗЗСО «Ліцей №1 м. Ковеля»);
ІІІ місце – Чернова Юлія (ЗЗСО І-ІІ ст. №9).

Отримавши в сумі 447 балів, перемогу здобули юні конструктори Ліцею №10. Учні ЗЗСО «Ліцей №1 м. Ковеля» посіли друге місце (387 балів). Третю сходинку п’єдесталу впевнено посіла команда ЗЗСО І-ІІ ст. №9 (керівник Бідненко Сергій Борисович). Члени команди отримали 378 балів, обігнавши всі інші команди.

Переможці змагань були нагороджені грамотами управління освіти м. Ковеля відповідних ступенів. Вітаємо переможців змагань і бажаємо всім учасникам та їх керівникам подальших успіхів, вдалих стартів та нових перемог!

#Освіта #Турнір #Спорт

Коментарі

Читайте також

Ковельські школярі зібрали та відправили благодійну допомогу для бійців на передову

Ковельські школярі зібрали та відправили благодійну допомогу для бійців на передову
Серед учнів закладу загальної середньої освіти №8 організували акцію "Повертайтесь живими!". Активну участь у ній взяли також педагогічний та батьківський колективи.