1. Головна
  2. Новини
  3. Діти учасників АТО з Ковеля - лауреати обласного фестивалю творчості

Діти учасників АТО з Ковеля - лауреати обласного фестивалю творчості

Як повідомила Лідія Заславська, головний спеціаліст управління освіти, нещодавно у Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх шкіл та технічних навчальних закладів дистанційно відбувся обласний фестиваль творчості дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти». Про це пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

За підсумками мистецького дійства вихованців закладу позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка» було визнано лауреатами та активними конкурсантами заходу й нагороджено дипломами управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації.

Ними стали — Марія Війтик (учасниця Народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник Світлана Шиманська), Софія Слюсар та Богдана Янчар (учасниці Народного художнього колективу ансамблю танцю «Барвінок» (художній керівник Любов Ризванюк, педагог-хореограф Марія Солоп).
Вітаємо юних «самоцвітів» та їхніх наставників й пишаємось, що у наших захисників такі талановиті діти. Бажаємо усім міцного здоров’я та успіхів у майбутньому!


На світлинах: учасники фестивалю у колі рідних та друзів.

#Освіта

Коментарі

Читайте також