Ковельські школярі зібрали та відправили благодійну допомогу для бійців на передову

Серед учнів закладу загальної середньої освіти №8 було організовано благодійну акцію "Повертайтесь живими!" Активну участь в акції взяли також педагогічний та батьківський колективи. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук заступник директора навчального закладу Антоніна Цешинська.

- ЗЗСО №8 - заклад милосердя. Тут активно працюють волонтерські загони. Сьогодні, у дуже нелегкий для країни час, десятки тисяч патріотів обороняють від терористів свободу та територіальну цілісність України. Наші захисники, як ніколи, потребують уваги і розуміння від своїх співгромадян, у тому числі і від дітей та молоді, - зауважує педагог.


Волонтери доправлять на Схід зібрану допомогу, листи та учнівські малюнки, а також побажання, щоб воїнів від небезпеки оберігали ангели і вони повертались додому живими з перемогою.#Благодійність #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковельське МТМО надійшла чергова благодійна допомога

У Ковельське МТМО надійшла чергова благодійна допомога
Представники Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» уже вкотре привезли у Ковель товари медичного призначення. Співпраця з доброчинною організацією триває вже багато років.