1. Головна
  2. Новини
  3. П’ятикласники ліцею №10 м. Ковеля організували благодійну акцію

П’ятикласники ліцею №10 м. Ковеля організували благодійну акцію

У рамках акції «Естафета добрих справ» учні 5-Г класу десятої школи разом зі своїм наставником Віталієм Волосюком зібрали речі, одяг та взуття для дітей, які волею долі опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації. Повідомляє Служба у справах дітей.

- Такі акції виховують у дітей співчуття, повагу, доброту та милосердя до своїх ровесників, які зараз не мають свого дому, родини, - переконаний Віталій Волосюк.

Подякував учням та їх класному керівникові за гарну ініціативу і перший заступник міського голови Михайло Гетьман. А працівники служби у справах дітей уже передали речі у центр. А також завезли туди і солодощі. Директор закладу Галина Йовик щиро пораділа, що у Ковелі є такі школярі, які уміють творити добро.

А п’ятикласники закликають учнів навчальних закладів міста підтримати гарні починання та продовжити естафету добрих справ, адже завжди комусь необхідна допомога.#Благодійність #Освіта

Коментарі

Читайте також

У Ковельське МТМО надійшла чергова благодійна допомога

У Ковельське МТМО надійшла чергова благодійна допомога
Представники Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» уже вкотре привезли у Ковель товари медичного призначення. Співпраця з доброчинною організацією триває вже багато років.

У Ковелі волонтери та ветерани АТО допомогли відновити акваріум в інтернатній групі дитячого садка

У Ковелі  волонтери та  ветерани АТО допомогли відновити акваріум в інтернатній групі дитячого садка
Про надзвичайні враження дітей нелегкої долі, які отримали в подарунок "нових хвостатих друзів", розповіла директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.