1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі уже місяць функціонує мобільна група з протидії домашньому насильству

У Ковелі уже місяць функціонує мобільна група з протидії домашньому насильству

За місяць роботи мобільна група з протидії домашньому насильству здійснила 50 виїздів на виклики, з них не підтвердилось лише 3. Про це інформує Ковельське районне управління поліції Волинської області.

На превентивний облік за вчинення домашнього насильства за вказаний період поставили 12 осіб, винесено 4 термінових заборонних приписи, на 25 осіб складено адміністративні матеріали за статтею 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, наразі ця мобільна група обслуговує Ковельську, Люблинецьку, Дубівську та Колодяжненську громади.

Головні завдання такої груп - протидія та запобігання домашньому насильству у всіх його проявах, інформування потерпілих від насильства про їхні права та соціальні послуги, якими вони можуть скористатися, винесення термінових заборонних приписів, притягнення кривдників до адміністративної чи кримінальної відповідальності, проведення профілактичної роботи з кривдниками.

Правоохоронці закликають громадян не замовчувати про факти домашнього насильства та у разі його вчинення щодо вас або ваших рідних звертатись до поліції.

До слова, з початку року до ковельських правоохронців надійшло 808 заяв про вчинення насильства у сім’ї. За результатами розгляду до адміністративної відповідальності притягнуто 264 особи.#НаціональнаПоліція #Безпека

Коментарі

Читайте також