1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчан запрошують 26 червня на вакцинацію від COVID-19

Ковельчан запрошують 26 червня на вакцинацію від COVID-19

Ковельське МТМО запрошує усіх бажаючих на вакцинацію від COVID-19. Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у фейсбук.

У суботу, 26 червня, з 8.30 год. до 15.00 в тимчасовому пункті щеплень Центру ПМСД Ковельського МТМО за адресою: м. Ковель, вул. Театральна, 16, каб. №53, будуть проводитись щеплення від коронавірусної інфекції вакциною CoronaVac.

Після отримання двох доз можна буде одержати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Отримати щеплення зможуть усі бажаючі, хто зареєструвався в електронній черзі на порталі «Дія» чи у сімейного лікаря Центру ПМСД.

Із собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, маску і бути здоровим!

- Вакцинація – це реальна можливість протистояти COVID-19. Закликаємо громадян свідомо поставитись до збереження здоров’я і життя власного та своїх рідних, - зауважують у дописі.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У гінекологічному відділенні Ковельського МТМО цілодобово надають висококваліфіковану допомогу за світовими стандартами!

У гінекологічному відділенні Ковельського МТМО цілодобово надають висококваліфіковану допомогу за світовими стандартами!
Оперативні втручання проводяться з використанням ендоскопічних та малоінвазивних технологій, що дозволяє провести ефективне лікування захворювань з мінімальним втручанням в організм пацієнтки.