1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі завершується реконструкція приймального відділення лікарні

У Ковелі завершується реконструкція приймального відділення лікарні

Перший заступник голови Ковельської райдержадміністрації Сергій Книш відвідав Ковельське міськрайонне територіальне медичне об'єднання. Разом із генеральним директором Ковельського МТМО Валентином Вітром оглянули виконання будівельних робіт приймального відділення центральної районної лікарні Ковельського МТМО, що здійснюється в рамках загальнонаціональної програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомляє Ковельська райдержадміністрація.

Приймальне відділення до реконструкції розміщувалося на 157 м. кв. площі, що не дозволяло в повній мірі забезпечити всі умови для надання невідкладної допомоги пацієнтам. Проектною документацією площу оновленого відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1311 м.кв.

У реконструйованому відділенні продумано все до найменших деталей – наявність медичних блоків та закритого бокса для автомобілів швидкої медичної допомоги, входу для амбулаторних пацієнтів, приймально-сортувальної зони, оглядових, реанімаційної зали, палат для тимчасового перебування пацієнтів, п’яти санвузлів, приміщення обробки пацієнтів а також реконструкція зовнішніх ліній електропостачання, водопостачання та водовідведення, влаштування спецвентиляції та ін.

Керівники також оглянули будівництво нового двохповерхового корпусу для розміщення операційного блоку відділення екстреної медичної допомоги, в тому числі ангіографічної операційної, приміщень під розміщення комп’ютерного томографа, діагностичних кабінетів УЗД та ФГС.

Також приймальне відділення буде обладнане сучасним медичним обладнанням. Для лікарні придбані комп’ютерний томограф встановлено систему рентгенівську діагностичну Calypso F MTOes, комп’ютерний томограф Scenaria View, систему ангіографічну Neosoft, а також ангіографічна системи NeuAngio 30C.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У мережі показали оновлене пологове відділення у пологовому будинку Ковельського МТМО

У мережі показали оновлене пологове відділення у пологовому будинку Ковельського МТМО
Відділення оснащене сучасним обладнанням для надання невідкладної допомоги матері та дитині. Тут створенні всі умови для максимально комфортного та безболісного перебігу пологів.