1. Головна
  2. Новини
  3. Центр ендоурології Ковельського МТМО лікує пацієнтів з сечокам’яною хворобою інноваційними методами

Центр ендоурології Ковельського МТМО лікує пацієнтів з сечокам’яною хворобою інноваційними методами

Центр ендоурології Ковельського МТМО продовжує надавати найсучаснішу допомогу інноваційними методами лікування пацієнтам з сечокам’яною хворобою. Про це йдеться на сторінці медичного об'єднання у соцмережі.

Працює кабінет дистанційної літотрипсії конкрементів. Медична процедура проводиться в амбулаторних умовах на апараті Econolith 2000. Це безболісне дистанційне руйнування каменів у нирках, сечоводі і сечовому міхурі за допомогою ультразвуку: електрогідравлічної хвилі, яка формується поза тілом людини та проходить крізь м'які тканини, не завдаючи шкоди організму. Процедура займає 20-30 хвилин, після чого пацієнт може йти додому, отримувати подальше амбулаторне лікування та в найкоротші терміни повністю відновити свою працездатність.

При складніших випадках хворим з сечокам’яною хворобою показана контактна літотрипсія. У Центрі ендоурології такі оперативні втручання проводяться методом ендоскопічної контактної літотрипсії. Пацієнти у такому випадку госпіталізуються. Але уже на першу-другу добу після операції виписуються додому.

При сечокам’яній хворобі і локалізації конкрементів у нирках проводиться перкутанна нефролітотрипсія, тобто дроблення великих або кораловидних каменів у нирках за допомогою одного невеликого проколу. Пацієнти перебувають у стаціонарі під наглядом кваліфікованого медичного персоналу. Мінімальне оперативне втручання, швидка реабілітація (5-7 днів) та повне збереження функції нирки роблять цей метод передовим у всьому світі.

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У мережі показали оновлене пологове відділення у пологовому будинку Ковельського МТМО

У мережі показали оновлене пологове відділення у пологовому будинку Ковельського МТМО
Відділення оснащене сучасним обладнанням для надання невідкладної допомоги матері та дитині. Тут створенні всі умови для максимально комфортного та безболісного перебігу пологів.