1. Головна
  2. Новини
  3. З нагоди Дня Національної поліції правоохоронці Ковеля завітали до дітей центру соціально - психологічної реабілітації

З нагоди Дня Національної поліції правоохоронці Ковеля завітали до дітей центру соціально - психологічної реабілітації

Правоохоронці зустрілися з мешканцями центру соціально - психологічної реабілітації дітей. про це повідомляють на сторінці Ковельського районного управління поліції Волинської області у фейсбук.

Поліцейські не залишають поза увагою дитячі заклади. Так, з нагоди Дня Національної поліції, працівники ювенальної превенції Ковельського районного управління поліції завітали у гості до Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, що розташований у Ковелі.

В Центрі проживають діти з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Це діти, чиї батьки через асоціальну поведінку не виконували своїх обов’язків, або діти з благополучних сімей, які мають конфлікт у родині, часто залишають домівку.

Поліцейські розповіли дітям про особливості роботи поліції, нагадали правила поведінки у стінах закладу та поза його межами, наслідки самовільного залишення Центру.

Під час візиту правоохоронців діти мали змогу оглянути службовий автомобіль , його оснащення, та згодом всі дружно намалювали «поліцейську машину майбутнього». Разом з настановами, наостанок діти отримали значки поліцейських та подарунки.


#НаціональнаПоліція #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Слідчі ковельської поліції отримали відзнаки з нагоди професійного свята

Слідчі ковельської поліції отримали відзнаки з нагоди професійного свята
Цей підрозділ є одним із найважливіших, адже від фахової щоденної роботи слідчих напряму залежить, як швидко злочинці будуть притягнені до відповідальності, а права громадян відновлені.