1. Головна
  2. Новини
  3. За вирощування маку жінці з Ковельського району загрожує штраф

За вирощування маку жінці з Ковельського району загрожує штраф

25 червня правоохоронці виявили незаконний посів маку на присадибній ділянці, яка належить мешканці села Пісочне. Поліцейські вилучили 50 рослин маку. Про це повідомляє Ковельське районне управління поліції Волинської області.

Вирішується питання про притягнення жінки до адміністративної відповідальності.

Згідно статті 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення – за незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель, у кількості до ста рослин маку чи конопель у кількості до десяти – передбачається накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.

Нагадаємо, що з кінця травня триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак», метою яких є виявлення та знищення незаконних посівів наркотичних рослин снотворного маку та конопель, а також перекриття каналів їх надходження у незаконний обіг.
‼Правоохоронці попереджають громадян про недопущення нелегальних посівів наркотичних рослин на присадибних ділянках, дачах та в інших місцях.

#НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також