1. Головна
  2. Новини
  3. У пологовому будинку Ковельського МТМО можна зробити фото малюка ще до його народження

У пологовому будинку Ковельського МТМО можна зробити фото малюка ще до його народження

Хотіли б мати фото свого малюка ще до його народження та побачити, на кого він буде схожим? У пологовому будинку Ковельського МТМО таке можливо!, - повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у фейсбук.

У жіночій консультації працює УЗД-апарат нового покоління з додатковим набором функцій експертного рівня - Voluson P 8, який дає найвищу якість зображення і демонструє найновіші можливості діагностики в акушерстві і гінекології, має високий рівень візуалізації, включаючи можливості 3D/4D. Таке ультразвукове дослідження є абсолютно безпечним як для вагітної жінки, так і для плоду.

Для майбутніх батьків – це не лише можливість точно дізнатися стать свого малюка, на появу якого вони очікують, а й розгледіти риси його обличчя та з’ясувати, на кого він буде подібний. В режимі 4-D, тобто в реальному часі, можна побачити рухи малюка, його посмішку. А за допомогою технології 3D-друку можна отримати кольорову світлину - точну тривимірну копію майбутнього малюка.

Для лікарів-акушерів такий метод діагностики дозволяє побачити плід в об'ємі. Спеціальні датчики та програмне забезпечення є хорошими інструментами для додаткової оцінки вроджених вад розвитку, які характеризуються хромосомними аномаліями. Сучасна технологія високоякісного панорамного зображення дозволяє реконструювати площини, які не доступні при звичайному 2D-режимі УЗД. Зокрема, для діагностики патологій нервової системи, хребта та кінцівок, обличчя плоду.

Крім того, висока якість візуалізації в режимах 3D/4D відкриває нові можливості в гінекології. Адже лікарі мають можливість швидко й точно визначати вроджені аномалії матки, оцінку ендометрія, визначення положень внутрішньоматкових контрацептивів та ін.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У гінекологічному відділенні Ковельського МТМО цілодобово надають висококваліфіковану допомогу за світовими стандартами!

У гінекологічному відділенні Ковельського МТМО цілодобово надають висококваліфіковану допомогу за світовими стандартами!
Оперативні втручання проводяться з використанням ендоскопічних та малоінвазивних технологій, що дозволяє провести ефективне лікування захворювань з мінімальним втручанням в організм пацієнтки.