1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі з молитовного будинку викрали велосипед

У Ковелі з молитовного будинку викрали велосипед

10 липня до Ковельського районного управління поліції звернувся 19-річний ковельчанин із заявою про крадіжку. про це інформує Ковельське районне управління поліції Волинської області.

Як повідомив потерпілий, подія трапилась в післяобідню пору у місті Ковелі. З коридору приміщення християнської церкви, було викрадено його велосипед, який громадянин залишив без нагляду. Сума збитків становить 9 тисяч гривень.

Поліцейськими встановлено, що до крадіжки причетний 55-річний житель села Туполи. Викрадений транспортний засіб вилучено та буде повернуто власнику.

Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покрання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років. Триває слідство.

Поліцейські наполегливо рекомендують відповідальніше відноситись до збереження велосипедів. Загалом, поради щодо збереження двоколісних транспортних засобів наступні:

- у жодному разі не залишати велосипед у під’їзді! У більшості випадків велосипед крадуть саме з сходового майданчику, загального коридору, біля під’їзду будинку, в будь-якому іншому подібному місці з вільним доступом сторонніх людей. Велосипед найкраще зберігати в квартирі (приватному будинку).

- у місті паркуйте велосипед у людному місці;

- купуть цільнометалевий U-подібний замок (U-lock), важкий, але надійний, і користуватися лише ним. Інші замки, на жаль, легко перекусують;

- під час паркування фіксуйте велосипед до міцного об’єкту (велопарковки, стовпу, паркану) за раму, а не за переднє колесо, особливо якщо воно легко знімається через ексцентрик.


#Крадіжка #НаціональнаПоліція

Коментарі

Читайте також