1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельські рятувальники навчали школярів молодших класів правилам безпеки у побуті та на вулиці

Ковельські рятувальники навчали школярів молодших класів правилам безпеки у побуті та на вулиці

Рятувальники Ковельського районного управління ДСНС України у Волинській області систематично здійснюють пізнавально-роз'яснювальні заходи, спрямовані на профілактику дитячого травматизму та навчання молоді основам безпеки життєдіяльності.

9 вересня рятувальники на території 4-ої ДПРЧ 2-го державного пожежного рятувального загону ГУ ДСНС України у Волинській області в м. Ковелі, провели пізнавальний захід для учнів 2-х класів Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 12 м. Ковеля.

Надзвичайники продемонстрували дітям технічні можливості пожежно-рятувальної техніки й спорядження, відповіли на питання дітей. Розповіли про небезпеку під час використання відкритого вогню при відпочинку в лісі, наголосили на правилах поведінки в побуті та важливості їх виконання задля збереження свого життя та здоров’я, нагадали номери екстрених служб та перші дії при виникненні пожежі. Також нагадали про заборону використання небезпечних піротехнічних предметів.

У свою чергу, керівництво закладу зауважило, що проведення таких практично-пізнавальних заходів дозволяє поглибити знання з питань безпеки життєдіяльності, зацікавити дітей, та сприяє їх розвитку. Вихованцям закладу було вручено відповідні листівки з правилами життєдіяльності.#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

Ковельські рятувальники нагадують правила безпеки на воді та просять дорослих пильнувати свою малечу

Ковельські рятувальники нагадують правила безпеки на воді та просять дорослих пильнувати свою малечу
Працівники Ковельського міськрайвідділу Управління ДСНС у Волинській області провели спілкувалися з громадянами, які відпочивали на міському пляжі у Ковелі на річці Турія.