1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі та інших містах Волині виявили нелегалів із 8 країн

У Ковелі та інших містах Волині виявили нелегалів із 8 країн

У результаті операції "Мігрант" за тиждень на Волині виявили 12 порушників, які сплатили 20 тисяч гривень штрафних санкцій. Про це повідомляють у Міграційній служби Волинської області.

Упродовж першого тижня відпрацювань міграційною службою Волині затримали громадян Швеції, Німеччини, Естонії, Італії, Польщі, Азербайджану, Білорусі та Росії. Порушників затримували у Луцьку, Ковелі, Нововолинську, Ківерцях, Ратно, Камінь-Каширську та Володимир-Волинську.

Всі іноземці перевищили дозволені терміни перебування, чим порушили міграційне законодавство України. Неврегульованих мігрантів притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП. За ухилення від виїзду за межі території України, міграційною службою Волині прийняті рішення про примусове повернення затриманих іноземців до країн походження.#МіграційнаСлужба

Коментарі

Читайте також

Як отримати статус біженця або додатковий захист в Україні

Як отримати статус біженця або додатковий захист в Україні
Кожна людина, яка рятується від переслідувань у своїй країні, має право на захист та безпечне місце для життя. Якщо ви не почуваєтесь безпечно у власній країні та шукаєте захисту для себе та своєї родини, Україна готова вам допомогти.

У Ковелі 90-літній дідусь оформив ID-картку

У Ковелі 90-літній дідусь оформив ID-картку
Працівники Ковельського районного відділу міграційної служби на звернення лікарів допомогли в оформленні біометричного документа нового зразка.