1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанину Валерію Дружиновичу присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

Ковельчанину Валерію Дружиновичу присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

Звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» присвоєно Валерію Дружиновичу, тренеру-викладачу обласної спортивної школи дітей та молоді з інвалідністю в м. Ковелі. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Указ "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня фізичної культури і спорту" підписав Президент України Володимир Зеленський.

«За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність», – йдеться у документі.


#Пауерліфтинг #Спорт

Коментарі

Читайте також

У мережі показали весільні фото чемпіона України з пауерліфтингу та вихованки Ковельського відділення центру «Інваспорт»

У мережі показали весільні фото чемпіона України з пауерліфтингу та вихованки Ковельського відділення центру «Інваспорт»
Вітання, адресоване молодятам Максиму Бондаренку та Богдані Дубовик, розмістили на сторінці Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».