1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі ремонтують чотири прибудинкових території

У Ковелі ремонтують чотири прибудинкових території

У Ковелі ремонтують чотири прибудинкових території, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Ведеться капітальний ремонт дороги на провулку Шевченка. Частину коштів на це місто отримало з державного бюджету — 5 мільйонів гривень, 2 мільйони 630 тисяч буде спрямовано з бюджету громади.

На умовах співфінансування (3,5 млн — державний бюджет, 4,5 млн бюджет громади) відремонтують вулицю Заводську (від будинку №9 до перехрестя з вул. Тараса Боровця).

Підрядні організації зараз працюють і на чотирьох прибудинкових територіях. Це - Незалежності 80 - Вербицького, 2, Смірнова, 14а, Володимира Кияна, 47, 49, 40 років Перемоги, 13.

За трьома першими адресами здійснюють заміну мереж, на вулиці 40 років Перемоги розпочали вкладати бруківку.

Практично завершені роботи у дворі на вул. еатральна, 28 - Мічуріна,4- Сагайдачного,6. Там облаштовані нові доріжки, тротуари, стоянки для автомобілів.

- Люди просять, аби їм привезли землю для клумб. Ми пообіцяли це зробити, а вони уже самотужки займуться їх впорядкуванням. Дитячий майданчик тут теж ще плануємо встановити, - розповідає міський голова Ігор Чайка.


Незабаром мають розпочатись ремонт на ще одній прибудинковій території - Міцкевича, 3. У нинішньому році до переліку робіт також включено благоустрій тротуарів на вулиці Незалежності — в районі універмагу та стоматполіклініки, на відрізках від Олени Пчілки до Івасюка та від Шевченка до Пирогова.


#РемонтДороги #Благоустрій

Коментарі

Читайте також