1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі модернізують багатоповерхівки. ВІДЕО

У Ковелі модернізують багатоповерхівки. ВІДЕО

Із січня цього року у Ковелі діє Рада голів ОСББ. Туди увійшло 14 з 58, що є в місті, найактивніших управлінців будинків. Щомісяця вони зустрічаються з місцевими урядниками, аби вирішувати проблемні питання. Кажуть, результати уже є. Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

- Такий орган є більш дієвим, тому що є краща комунікація з місцевою владою. От, наприклад, по тому будинку 11, де зараз роблять реконструкцію дороги, ми звернулися за допомогою в міську раду – організувати і обладнати нам зупинку для транспорту. Бо раніше тут не було парковки, – розповідає очільниця 9 ОСББ Ковеля Наталія Бабенко.


Тому мешканці вулиці Заводської ставили автівки на зелену зону. Натомість поблизу є кілька вільних ділянок, де можна облаштувати парковку. І міська влада таки зголосилася допомогти. Позитивом від співпраці діляться й інші управлінці будинків.

Також на часі для тутешніх будинків, кажуть, – заходи з енергоефективності. Одному із ОСББ, що на вулиці Міцкевича, 3, пощастило взяти участь у державній програмі “Енергодім” і тепер мешканці мають нагоду провести комплексну термомодернізацію будинку за пакетом “Б”. В рамках першого етапу тут мають встановити індивідуальні теплові пункти, балансування, а також утеплити мережі.

Вже на наступних зустрічах голови ОСББ та місцева влада візьмуться складати список першочергових проблем, які будуть вирішувати наступного року.#Благоустрій

Коментарі

Читайте також