Зимові свята для ковельських дошкільнят стали удвічі солодшими

Під час зимових свят кожен хоче порадувати свою малечу подарунками, солодощами, здивувати цікавими сюрпризами. Тож дітвора з нетерпінням чекала на Святого Миколая та Діда Мороза.

Вперше цього року з ініціативи міського голови Олега Кіндера у Ковелі було придбано новорічні подарунки для усіх дошкільнят міста. Вихованці 14-ти дошкільних навчальних закладів напередодні нового 2018 року отримали приємні сюрпризи — набори солодощів.

На придбання подарунків з міського бюджету було виділено 160 тисяч гривень. Секретар міської ради Віра Федосюк каже, що ініціативу міського голови підтримали депутати міської ради, проголосувавши за рішення щодо виділення коштів за рахунок перевиконання надходжень до бюджету у 2017 році.

Уже п'ятий рік поспіль у Ковелі школярі початкових класів та дошкільнята отримують подарунки до дня Святого Миколая і від благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва “Патріоти Волині”. Коли приймалося рішення про виділення коштів з міського бюджету, ще не було відомо, чи продовжить фонд благодійну акцію і цього року. Тож міська влада подбала про подарунки завчасно, аби не залишити місцевих дошкільнят без солодких сюрпризів. Цей рік не став винятком для “Патріотів Волині” і вони вкотре забезпечили усіх юних волинян подарунками. Тож цьогорічні зимові свята для ковельської малечі стали удвічі “солодшими”.

За словами начальника управління освіти Віктора Бичковського, нині у ковельських дитсадках виховується 3 тисячі 222 дитини. Усі вони отримали подарунки від міського голови.

Як відзначили батьки дітей, “подарункове меню” порадувало любителів солодкого. Серед смаколиків - шоколадні, карамельні, вафельні, желейні, глазуровані цукерки. Тож кожен добрав собі щось до смаку.

Під час святкових новорічних ранків, які відбулися у дошкільних установах, діти подякували за подарунки Діду Морозу та Снігуроньці. А батьки (які уже не вірять в існування Діда Мороза) - Олегу Кіндеру та Вірі Федосюк. Адже у цей, для багатьох економічно складний час, дуже важливою є підтримка влади. Тож усі, хто смакував солодощами, висловлюють вдячність депутатам та міському голові за гарний настрій, турботу та увагу.

#НовийРік #ОлегКіндер