1. Головна
  2. Новини
  3. Колишній санаторій у Ковелі реконструюють для військового ліцею

Колишній санаторій у Ковелі реконструюють для військового ліцею

Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні оголосив тендер на реконструкцію будівель комунального підприємства «Волинський обласний санаторій матері і дитини «Турія», що в Ковелі на вулиці Володимирській, 137, під навчально-оздоровчий комплекс із застосуванням енергоощадних технологій. Про це повідомляють ВолинськіНовини.

Тендерні пропозиції від учасників прийматимуть до 10 листопада, аукціон розпочнеться 11 листопада. Очікувана вартість робіт становить 13 608 653 гривні.

Ліцей виграв 14,8 мільйона гривень у проекті МОН «Спроможна школа для кращих результатів» на реконструкцію корпусів, розташованих у колишньому санаторії «Турія». 9,6 мільйона гривень виділили з обласного бюджету.

У Ковелі уже відбулося обговорення детального плану території, де розташовані корпуси. Усі роботи хочуть завершити до кінця року.

Реконструкція будівель санаторію включатиме теплоізоляцію, гідроізоляцію фундаментів, стін, утеплення перекриттів, улаштування прокладної пароізоляції, слухових вікон, опорядження внутрішніх поверхонь, влаштування ґанків, сходів із бруківки, металевих перемичок, встановлення лічильників холодної води, облаштування вентиляції, пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу, улаштування системи автоматичного контролю загазованості, блискавкозахисту, підключення до інтернету, забезпечення відеоспостереження, заміну водопроводу, прокладання каналізації, улаштування зовнішнього освітлення, влаштування мощення з бетонної бруківки, встановлення лав і смітників, улаштування футбольного поля, освітлення спортивного майданчика тощо.
#ВійськовийЛіцей

Коментарі

Читайте також