1. Головна
  2. Новини
  3. Чи зафіксовані випадки захворювання на кір серед ковельчан?

Чи зафіксовані випадки захворювання на кір серед ковельчан?

Закінчуються зимові канікули у школярів. Зважаючи на ріст захворюваності дітей на кір в різних областях України, ми поцікавилися ситуацією в місті Ковелі.

Заступник головного лікаря Ковельського МТМО з дитинства та пологової допомоги Ольга Козачук повідомила, що з початку цього року у Ковелі був зафіксований один випадок захворювання на кір у дорослого чоловіка. Він пройшов курс лікування та на даний час уже виписаний з лікарні.

Наразі на лікуванні в інфекційному відділенні з діагнозом ГРВІ знаходиться півторарічна дитина з цієї ж родини. Вона перебуває під наглядом лікарів.

Ольга Юріївна запевнила, що випадків спалаху кору серед дітей міста Ковеля не зафіксовано. Тому навчальний процес має розпочатися вчасно.

Про те, що ситуація в місті залишається контрольованою підтвердив і начальник управління освіти Віктор Бичковський. Повідомлень щодо хворих на кір школярів чи вихованців дитячих садків управління освіти від ковельських медиків під час канікул не отримувало. Тож запроваджувати карантин чи інші заходи щодо змін у навчальному розкладі, ні в освітян, ні у лікарів поки немає підстав.

Підтвердилась підозра на кір у півторарічної дитини, яка була госпіталізована з діагнозом ГРВІ (17.01.2018р.)

Кір — це інфекційна хвороба, збудником якої є вірус. Найчастіше хворіють діти без щеплень. Проте дорослі й підлітки, яким не робили вакцинацію, також можуть захворіти.

Вірус кору може розноситися потоком повітря, тому заразитися можна, перебуваючи в одному приміщенні з хворим. Але він швидко гине в зовнішньому середовищі і не передається через побутові предмети (постіль, одяг) або третіх осіб, які контактували з інфікованими.

#КовельськеМТМО #ОлегСамчук #Кір #Карантин #Вакцинація

Коментарі

Читайте також

Щоб юні ковельчани швидше одужали

Щоб юні ковельчани швидше одужали
Маленькі пацієнти, які знаходяться на стаціонарному лікуванні у відділеннях Ковельського МТМО отримали подарунки від благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині”.