1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчанки щедрували в Луцьку

Ковельчанки щедрували в Луцьку

Народний аматорський фольклорний гурт «Намисто» народного дому "Просвіта" під керівництвом Наталії Гончар представляв місто Ковель на обласному святково-обрядовому дійстві «Три празники в гості», який відбувався в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка в Луцьку. «Намисто» – один з найкращих колективів міста, а за віком – це наймолодший ковельський гурт.

Участь у різдвяному дійстві взяли кращі народні колективи Іваничівського, Камінь-Каширського, Ківерцівського, Ковельського, Луцького, Любешівського, Маневицького, Рожищенського, Старовижівського, Шацького районів, міст Луцька та Ковеля. На захід був запрошений і вокально-інструментальний ансамбль з Польщі.

З-поміж інших учасників, ковельчанки вирізнялись особливим відчуттям народної пісні, національного фольклору, своєрідним автентичним стилем виконання, поєднаним з неповторністю голосів та справжньою українською вродою.

Концерт був насиченим, колоритним та незабутнім. Зал драмтеатру був заповнений глядачами, а на сцені панувала справжня різдвяна казка, звучали колядки, щедрівки та віншування з нагоди зимових свят.

Ковельський гурт «Намисто» тепло приймали лучани та гості обласного центру, адже вони здобули чимало прихильників свого таланту не лише в Ковелі, а й за його межами. Колектив уже давно є одним з кращих фольклорних гуртів Волині та не припиняє дарувати людям гарний настрій, дивувати слухачів своїм мелодійним співом та цікавим репертуаром. Дзвінкий спів і самобутні народні костюми справляють незабутнє враження на шанувальників українського фольклору. Тому «Намистини» завжди залишаються бажаними гостями на різних заходах.

#Різдво #Просвіта

Коментарі

Читайте також

Різдво у Ковелі проходить з «Надією»

Різдво у Ковелі проходить з «Надією»
Свято пісні і колядки підготували учасники зразкової дитячої естрадної студії «Надія» разом зі своїм наставником Іриною Новожиловою.