1. Головна
  2. Новини
  3. Обережно, тонкий лід! У групі ризику — діти

Обережно, тонкий лід! У групі ризику — діти

Під час оперативної наради, яка відбулась сьогодні у Ковельському виконкомі, начальник відділу з питань цивільного захисту та екологічної безпеки Юрій Дідковський звернув увагу на посилення заходів безпеки на льоду.

Любителі зимової рибалки і безтурботні діти - ось ті, хто найчастіше стають жертвами підступного тонкого льоду. Нехтуючи запобіжними заходами, вони виходять на кригу, тим самим піддаючи своє життя небезпеці.

Останніх кілька днів температура повітря знизилась до мінусових позначок, товщина льоду на річні Турія в межах міста Ковеля сягає 5-6 сантиметрів. Вихід на лід за таких умов є досить небезпечним. Проте місцеві рибалки, за словами Юрія Дідковського, уже розпочали сезон зимової риболовлі. І хоча вони тримаються ближче до берега, рятувальники цими вихідними провели серед них інформаційну роботу щодо попередження нещасних випадків.

Міський голова Олег Кіндер наголосив присутнім звернути увагу на поведінку дітей. Особливо це стосується школярів, які сьогодні пішли на навчання після зимових канікул. Адже їхня цікавість з випробування криги на міцність може призвести до трагедії. Тож батькам, педагогам та іншим службам, які працюють з дітьми, слід максимально посилити за ними контроль, роз’яснити, що тонкий лід і холодна вода становлять смертельну небезпеку.

Під час становлення льоду, тобто до настання стійких морозів, необхідно утриматися від виходів на водойми, і дочекатися безпечної товщини. Варто пам'ятати, що для однієї людини безпечним вважається лід товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

#Рятувальники #ЮрійДідковський

Коментарі

Читайте також

У період новорічно-різдвяних свят ковельські рятувальники працюватимуть у посиленому режимі

У період новорічно-різдвяних свят ковельські рятувальники працюватимуть у посиленому режимі
Підрозділи Ковельського міськрайонного відділу УДСНС України у Волинській області знаходитимуться в підвищеній готовності до реагування на надзвичайні ситуації. Особлива увага – до місць з масовим перебуванням людей.