1. Головна
  2. Новини
  3. Міська влада Ковеля збільшила бюджетні витрати на харчування учнів

Міська влада Ковеля збільшила бюджетні витрати на харчування учнів

За кошти міського бюджету у школах Ковеля організовується повноцінне безкоштовне харчування дітей, які потребують соціальної допомоги. Також безкоштовно харчуються учні молодшої школи.

Така практика в місті діє вже багато років і є досить успішною. Тому й нинішній рік не став винятком. Депутати міської ради, розуміючи важливість цього питання задля здоров’я дітей, прийняли рішення фінансувати коштом бюджету харчування учнів 1-4 класів та школярів-пільговиків і надалі. Варто зауважити, що на 2018 рік суму було збільшено.

Норма витрат з міського бюджету на харчування учнів пільгової категорії становитиме 8 грн. в день; учнів 1-4 класів (незалежно від фінансового стану їхніх батьків) - 6 гривень в день (додатково + 2 грн. в день становить батьківська плата).

До категорії пільговиків належать сироти та діти, позбавлені батьківської опіки; учні 1-4 класів із малозабезпечених сімей; школярі з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах; діти, батьки яких загинули в зоні АТО чи при виконанні службових обов’язків; брали чи беруть участь в антитерористичній операції; які постраждали під час масових акцій громадських протестів 2013 та 2014 років.

50% від вартості обідів сплачуватимуть батьки дітей із сімей переселенців з Криму, Луганської та Донецької областей.

Усього на гаряче харчування школярів міста у бюджеті на нинішній рік передбачено 3 539 420 гривень, що на 1 166 320 гривень більше, ніж торік.

Як повідомили в управлінні освіти міськвиконкому, питання удосконалення системи харчування школярів на постійному контролі влади, адже йдеться про здоров’я дітей. До початку навчального року в школах проведено поточні ремонти харчоблоків та їдалень, заміну технологічного обладнання. Придбано необхідний інвентар, посуд, миючі та дезинфікуючі засоби. А у ЗОШ №7 капітально відремонтовано приміщення їдальні та харчоблоку. Закупівля продуктів харчування здійснюється згідно укладених договорів з переможцями конкурсних торгів.

#МіськийБюджет #Депутати #СесіяМіськоїРади #Освіта

Коментарі

Читайте також

Бюджет, екологія та комуналка: про що звітував ковельчанам Олег Кіндер

Бюджет, екологія та комуналка: про що звітував ковельчанам Олег Кіндер
Ковельчани прийшли не лише послухати мера, а й поспілкуватися. Адже формат зустрічі – це не інформування про соціально-економічний розвиток міста, це діалог із присутніми, - пише сайт Волиньpost.

Щоб ковельським діткам в садках було комфортно

Щоб ковельським діткам в садках було комфортно
Про хороші умови для малечі дбають впродовж року: ремонтують, фарбують, утеплюють, модернізують, оновлюють. Нині дошкільні навчальні заклади Ковеля відвідують понад 3 тисячі дітей.