1. Головна
  2. Колонка автора
  3. 16 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

16 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

16 вересня юстиція Волині розпочинає Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Це буде масштабний комплекс заходів, спрямованих на одночасну та всебічну роботу з протидії булінгу в закладах освіти.

Під час заходу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, під час яких учасників освітнього процесу інформуватимуть про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.

На жаль, явище булінг (цькування) досить поширене у нашій країні, а тому потрібно якомога активніше з ним боротись. Тому юстиція Волині також долучається до цієї кампанії Міністерства юстиції України та запрошує усіх бажаючих взяти участь у проведенні спільних правоосвітніх заходів. Наше завдання розказати про ознаки та види булінгу, відповідальність за його вчинення і навчити захищатися від агресора.

Часом спостерігається надмірне реагування батьків на простий конфлікт чи з’ясування стосунків між учнями, в той час, як ознак цькування в них немає.

Щоб було легше відмежувати булінг від інших ситуацій, ми підготували декілька інформаційних карток, в яких визначено основні відмінності булінгу від конфлікту та інших випадків, які можуть виникати між учасниками освітнього процесу. Давайте разом розберемось, що таке булінг та як його вирізнити з-поміж інших ситуацій.#ЮстиціяВолині
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

Відбулась робоча зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області

Відбулась робоча зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області
З метою активного долучення адвокатів до національної системи боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

Працівники Ковельського ДРАЦСу проводять для школярів правові уроки

Працівники Ковельського ДРАЦСу проводять для школярів правові уроки
Заняття уже відбулися у Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки та ЗЗСО №5. Учням роз'яснили їхні права та обов'язки, роздали інформаційні матеріали на правову тематику.