1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Відбулась робоча зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області

Відбулась робоча зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області

12 вересня 2019 року з метою активного долучення адвокатів Волинської області до національної системи боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, працівниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області проведено робочу зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області Галиною Руденко.

В ході зустрічі обговорено питання дотримання суб'єктами фінансового моніторингу, зокрема адвокатами, адвокатськими бюро/об'єднаннями вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу. Звернуто увагу на практичні аспекти проведення фінансового моніторингу адвокатом, під час встановлення ділових відносин з клієнтом (проведення фінансової операції) у випадках, визначених Законом України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тощо.

#ЮстиціяВолині
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

Працівники Ковельського ДРАЦСу проводять для школярів правові уроки

Працівники Ковельського ДРАЦСу проводять для школярів правові уроки
Заняття уже відбулися у Ковельській міській гімназії імені Олени Пчілки та ЗЗСО №5. Учням роз'яснили їхні права та обов'язки, роздали інформаційні матеріали на правову тематику.