1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Працівники юстиції Волині провели урок “Стоп булінг”

Працівники юстиції Волині провели урок “Стоп булінг”

В межах Всеукраїнського тижня з протидії булінгу правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який ініційований Міністерством юстиції і триватиме з 16 по 20 вересня цього року, працівники юстиції Волині проводять інформаційно — роз’яснювальну роботу серед учнів шкіл області.

Під час Всеукраїнського тижня з протидії булінгу по всій Україні відбудуться правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.
Саме з цієї нагоди сьогодні, 16 вересня, працівники юстиції Волині Микола Герасимик, Інна Малашевська та Ольга Голюта відвідали Луцьку ЗОШ № 20, де провели серед учнів 4 класу урок “Стоп булінг”.

У цікавій інтерактивній формі із залученням відео вони розповіли школярам про булінг, його види та як діяти у ситуації, якщо ви стали його свідком.

Правники юстиції Волині впевнені, що виховання молодого покоління — це невід'ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу.

Серед учнів та педагогів навчального закладу були поширені інформаційні матеріали на означену тематику.

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

16 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

16 вересня розпочинається Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу
Заплановані правопросвітницькі заходи, під час яких учасників освітнього процесу інформуватимуть про запровадження адміністративної відповідальності та формування нетерпимості до такого явища як булінг.

Відбулась робоча зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області

Відбулась робоча зустріч з Головою Ради адвокатів Волинської області
З метою активного долучення адвокатів до національної системи боротьби з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.