1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Представниця Молодіжного центру «Місто ідей» відвідала Молодіжну столицю України-2019

Представниця Молодіжного центру «Місто ідей» відвідала Молодіжну столицю України-2019

Кам'янець-Подільський у 2019 році отримав почесний статус - Молодіжна столиця України.
Саме тому Всеукраїнський форум "Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці» відбувся у цьому чудовому місті.

Понад тисяча учасників з усієї України прибули на форум. Протягом двох днів з молоддю працювали більше 30 спікерів на тематичних майданчиках: «Культура і креативність», «Я – політик», «Соціо та економіка».

Серед спікерів такі потужні представники, як бізнес-тренери, молодіжні делегати до ООН, громадські активісти, експерти Українського культурного фонду і багато інших.

Цікаві та пізнавальні локації, легка та невимушена атмосфера, сонячна погода, величезна кількість молодих активних людей, як серед організаторів так і серед учасників, поєднання культур та епох зробили ці два дні незабутніми для усіх гостей. Учасники дискутували, слухали лекції, ділились досвідом, розігрували призи від U-Report Ukraine.

Кульмінацією першого дня став показ фільмів у рамках Міжнародний кінофестиваль "Бруківка" та незвичайного світлового 3-Д шоу. Програма Форуму була досить насиченою, тим паче, на території Старого замку в середньовічній атмосфері.#МістоІдей

Коментарі

Читайте також

У Ковелі писали англійський диктант просто неба

У Ковелі писали англійський диктант просто неба
Мережа центрів мов EuroFuture з нагоди сьомої річниці діяльності провела для школярів Ковеля та Володимира-Волинського пізнавальну акцію. Переможці за краще знання неправильних дієслів отримали лонгборди, портативні колонки та фітнес-годинники.