1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Юстиція Волині нагадує про можливість записатися на прийом у відділи ДРАЦС онлайн

Юстиція Волині нагадує про можливість записатися на прийом у відділи ДРАЦС онлайн

Друзі! Сьогодні, перебуваючи в умовах карантину, юстиція Волині хоче ще раз нагадати про вашу можливість записатися на прийом у відділи ДРАЦС онлайн, тобто за допомогою вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

Вебпортал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Метою цієї послуги є оптимізація процедури подачі громадянами заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечення доступності адміністративних послуг, які надаються відділами державної реєстрації актів цивільного стану, а також створення сприятливих умов для їх отримання, зменшення черг у відділах.

Тому, скориставшись вебпорталом та не виходячи з дому, ви можете:
• подати заяви про державну реєстрацію шлюбу; про державну реєстрацію розірвання шлюбу; про державну реєстрацію зміни імені; про внесення змін до актового запису цивільного стану, їх поновлення та анулювання; про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, або звернення щодо їх формування;
• оплатити з використанням платіжних систем послуги відділів державної реєстрації актів цивільного стану;
• здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану із зазначенням зручних для громадян дати та часу;
• отримати консультації працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану за результатами розгляду надісланих через вебпортал заяв або звернень.
Звісно ж, подання до відділів ДРАЦС заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів. До слова, найбільшою популярністю на Волині користується послуга подачі заяви на державну реєстрацію шлюбу.

Але, в період карантину, ви залишаєтесь вдома, а ми працюємо. Все – задля нашої з вами безпеки.
І, наостанок, зазначеною послугою ви можете скористатись у будь-якому нашому відділі державної реєстрації актів цивільного стану!

Ольга Семенюк - заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів)

#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також

Відповідальність у сфері державної реєстрації продовжує діяти

Відповідальність у сфері державної реєстрації продовжує діяти
Актуальним нині є питання рейдерства. Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за правопорушення у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.

Що потрібно знати для подання заяви в електронній формі?

Що потрібно знати для подання заяви в електронній формі?
Нинішня ситуація в країні показала, наскільки актуальними є послуги, які надаються в електронній формі. 4 квітня 2020 року набрав чинності наказ Міністерства юстиції України.