1. Головна
  2. Колонка автора
  3. У режимі скайп-зв’язку проведено семінар для реєстраторів Волині

У режимі скайп-зв’язку проведено семінар для реєстраторів Волині

5 травня в режимі скайп-зв’язку працівники відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів) провели тематичний семінар з державними реєстраторами Волинської області.

У скайп-семінарі взяли участь Ольга Семенюк – заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) та близько 20 реєстраторів.

В ході навчання були обговорені актуальні питання роботи реєстраторів, а також їхню увагу звернули на змінах, які нещодавно набули чинності та практичних моментах застосування законодавства у сфері бізнесу.

Доведено до відома основні положення законодавства щодо подання керівником юридичної особи документів для проведення реєстраційних дій, формування реєстраційних справ та застосування Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

#ЮстиціяВолині
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

До уваги засновників громадських об’єднань!

До уваги засновників громадських об’єднань!
Міністерством юстиції України запроваджено проект «Он-лайн Будинок Юстиції», який є доступний для кожного українця і забезпечує отримання послуг без контакту з представниками влади.