1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Скільки аліментів стягнули органи ДВС Волині?

Скільки аліментів стягнули органи ДВС Волині?

Сплачувати аліменти — це не примха держави, а обов’язок батьків піклуватися про свою дитину! Тому наша країна турбується про своє майбутнє покоління, притягуючи горе-батьків до відповідальності. Адже всі ті кошти за виконавчими документами про стягнення аліментів так необіхідні для нормального життя та розвитку дітей. Тож, органи державної виконавчої служби Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) показують гарні результати свої роботи з цього напрямку діяльності.

Так, з початку 2020 року державні виконавці Волині стягнули 49 297 794 грн аліментів на утримання 9 673 дітей. А з початку дії двох пакетів Законів #ЧужихДітейНеБуває — 212 682 972 грн заборгованості.

Тож, шановні батьки, пам’ятайте про свої батьківські обов’язки!


#Аліменти #ЮстиціяВолині
Редакція «КовельPost» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.

Коментарі

Читайте також

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?

Як отримати податкову знижку на навчання та хто має на це право?
Податкову знижку запроваджено для батьків, які вкладають кошти в розвиток своїх дітей, щоб вони мали можливість отримати від держави допомогу у вигляді зменшення сплати податків від свого офіційного доходу.