1. Головна
  2. Колонка автора
  3. До юстиції Волині за І півріччя надійшло 245 звернень від громадян

До юстиції Волині за І півріччя надійшло 245 звернень від громадян

Друзі, сьогодні додамо у стрічку новин трішки статистики по нашій роботі.

Зокрема, що стосується розгляду звернень громадян, адже цей напрям роботи посідає чи не одне із основних місць у нашій діяльності. Так, за І півріччя 2020 року до Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів) за територіальною юрисдикцією Волинської області надійшло 245 звернень від громадян.

В основному вони стосувались питань, пов’язаних із роботою органів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану, нотаріату, щодо надання роз’яснень тощо. З Міністерства юстиції України надійшло 48 звернень, від Державної установи “Урядовий контактний центр” - 113 звернень, від інших органів - 22, безпосередньо від заявника - 62.

Зауважимо, що звернення, розглянуті з порушенням термінів, встановлених Законом України “Про звернення громадян” відсутні. Анонімних звернень не надходило. Загалом можна відзначити зменшення кількості надходження звернень громадян до органів юстиції області на 32 одиниці у порівняні з аналогічним періодом минулого року.

В свою чергу додамо, що питання розгляду звернень громадян та їх особистого прийому постійно перебуває на контролі у керівництва Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Львів) за територіальною юрисдикцією Волинської області та систематично аналізується і обговорюється на оперативних нарадах.


#ЮстиціяВолині

Коментарі

Читайте також