1. Головна
  2. Колонка автора
  3. Відчуй себе сьогодні тим, ким хочеш стати завтра!

Відчуй себе сьогодні тим, ким хочеш стати завтра!

Моя самопрезентація.

Що таке залежність? Як побороти залежність? Чому люди вживають наркотики і алкоголь? Що цим керує? Чому азартні ігри на гроші так приваблюють людину?

Такі питання почали цікавити мене ще у підлітковому віці. В той час я був противником вживання хімічних речовин і вів тверезий спосіб життя. Був активним в житті і любив спорт, а ще я помітив за собою одну цікаву особливість: що мені небайдужі люди, в яких були проблеми зі зловживанням. Вже тоді я відчував: моє покликання - допомагати залежним людям і про таку професію, як консультант з хімічної залежності, адиктолог, я тоді навіть і не здогадувався. І шлях до цієї професії був непростим і тернистим.

Поборовши власну дев’ятирічну залежність, я подався здобувати теоретичні знання і навчатися у м.Львів в Українському інституті психотерапії залежності за спеціальністю психотерапевт, адиктолог.

Саме в УІПЗ я почав серйозно цікавитись психологією і розвиватися в цьому напрямку. Я настільки захопився цим процесом, що у 2019 році вступив в Рівенський інститут відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна" за напрямком підготовки (спеціальності) психологія та соціальна робота. У цих напрямках вже третій рік професійно розвиваюся і вдосконалююсь.

Відвідав різноманітні семінари, тренінги, конференції європейських викладачів та маю відповідні сертифікати і диплом, щоб кваліфіковано допомагати узалежненим людям. Мені пощастило навчатися у найкращих тренерів, коучів особистісного росту, кандидатів медичних наук, професорів і великих професіоналів та майстрів своєї справи.

Ми знаємо, що в наш час навчання коштує дорого, тому паралельно мені доводилося працювати на декількох роботах і разом з тим допомагати людям з особливими потребами в громадській організації "Добродія в дії". На моєму рахунку - врятоване не одне життя шляхом вказання виходу із залежності і багато відновлених сімей. За весь час відвідав багато лікувальних реабілітаційних центрів у якості мотиваційного спікера і провів багато мотиваційних лекцій у який також ділився своїм минулим досвідом узалежнення.

Вперше в м. Ковелі мною була започаткована група Анонімних Наркоманів та група Ал-Анон для співзалежних батьків. Відкритий консультаційний кабінет, де я провів свої перші консультації, лекції і зустрічі. І навіть на усьому досягнутому в житті продовжую професійно розвиватись і самовдосконалюватись. І вважаю, що цей процес безкінечних змін, тому і далі здобуваю базові навички психологічного консультування. Проходжу регулярно супервізію старших колег та відвідую інтервізійні групи. Проходжу власну психотерапію, читаю професійну літературу, переглядаю відеоматеріали та роблю все можливе для підвищення компетенції своєї роботи, щоб запобігти зниженню ризиків для клієнтів.

Мені 33 роки і я люблю життя. Я одружений на найпрекраснішій і найгарнішій жінці цього прекрасного світу. Виховуємо спільно дев’ятирічну дівчинку і чекаємо поповнення в сім'ї в цьому році. І кожен пройдений етап та випробування в моєму житті - це цінний досвід. Щодня я віддаю свої знання, силу і енергію задля збереження одного життя. Тож нехай я залишусь у вашій уяві лише яскравим прикладом для інших.

#ЕдуардАскеров

Коментарі

Читайте також

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"
Щоб запобігти проблемі наркоманії Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з незалежними консультантами організовує лекції превентивного характеру у навчальних закладів міста.

Ковельчанин, який допомагає наркозалежним, висловився на підтримку реабілітаційних центрів, які закрили у Луцьку

Ковельчанин, який допомагає наркозалежним, висловився на підтримку реабілітаційних центрів, які закрили у Луцьку
Перевірки та затримання здійснили правоохоронці на підставі скарг колишніх пацієнтів на нелюдське ставлення у цих закладах. Крім того, центри не мали дозволів на проведення лікарської діяльності.