1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"

Ковельським студентам розповіли "Правду про наркотики"

Проблема боротьби з наркоманією дуже актуальна для нашої країни. Кількість наркозалежних осіб зростає з кожним роком, а серед них значну частину складає молодь. Щоб запобігти зазначеній проблемі у нашому місті Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з громадськими організаціями та незалежними консультантами організовує лекції превентивного характеру "Правда про наркотики" для студентів та старшокласників навчальних закладів міста, - розповідає директор Центру Інна Третяк.

Інтерактивну лекцію для студентів Ковельського економічно-промислового коледжу провів незалежний консультант з хімічної залежності Едуард Аскеров. Студенти отримали елементарні знання про хворобу "наркоманію", основні наркотичні речовини та їхню дію на організм людини.

Лектор розповів молоді про причини вживання наркотиків: ними перш за все можуть бути проблеми в сім'ї, недостатня увага батьків, страх або нудьга, тощо. Стати залежним від наркотиків, зі слів пана Едуарда, дуже просто, а от позбутися від них - не так вже і легко. Самі студенти усвідомили перевагу здорового способу життя та зробили відповідні висновки.

Заступник директора навчального закладу Олена Шульган вважає, що такі заходи вкрай необхідні для студентів, адже пропагують здоровий спосіб життя та попереджають проблему наркоманії. В цьому впевнені і соціальні працівники, бо за допомогою таких акцій намагаються попередити необдумані вчинки молоді, уберегти їх від лиха та залучити до спорту та здорового способу життя.


#ЕдуардАскеров #СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

Ковельчанин, який допомагає наркозалежним, висловився на підтримку реабілітаційних центрів, які закрили у Луцьку

Ковельчанин, який допомагає наркозалежним, висловився на підтримку реабілітаційних центрів, які закрили у Луцьку
Перевірки та затримання здійснили правоохоронці на підставі скарг колишніх пацієнтів на нелюдське ставлення у цих закладах. Крім того, центри не мали дозволів на проведення лікарської діяльності.

Аби алко- чи наркозалежність не призвела до в'язниці, з ковельчанами, схильними до правопорушень, працює незалежний консультант

Аби алко- чи наркозалежність не призвела до в'язниці, з ковельчанами, схильними до правопорушень, працює незалежний консультант
Едуард Аскеров в минулому й сам пройшов нелегкий шлях: був наркозалежним, двічі відбував покарання у в'язниці. Нині допомагає іншим позбутися згубних звичок та відчути усю повноту життя.