1. Головна
  2. Колонка автора
  3. "Батьківщина" висунула кандидатуру Олега Кіндера на посаду міського голови Ковеля

"Батьківщина" висунула кандидатуру Олега Кіндера на посаду міського голови Ковеля

Більш як тисячу претендентів на депутатський мандат до сільських, міських ОТГ, районних та обласної рад делегувала "Батьківщина" Волині на місцеві перегони, що відбудуться 25 жовтня. Право представляти інтереси ковельчан в Ковельській міській раді виборюватимуть 38 представників від політичної партії Юлії Тимошенко.

Про це стало відомо під час другого етапу XVIII конференції Волинської обласної організації ВО "Батьківщина", що відбувся минулої п'ятниці, 18 вересня.

Учасників обласної конференції привітала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Вона звернулася до них по мобільному зв'язку, побажавши насамперед усім здоров'я, берегти себе і своїх рідних від підступного вірусу.

- Нинішні місцеві вибори - це остання барикада, яка зупинить тих, хто почав колонізацію України, - наголосила Юлія Тимошенко, зазначивши, що ще за попереднього президента Петра Порошенка наша банківська система, надра виведені з-під державного управління. Цю політику продовжив Володимир Зеленський, підписавши закон про продаж сільськогосподарської землі, зняття заборони про продаж стратегічних об'єктів державної власності. Тому саме новообрані депутати місцевих рад повинні не допустити колонізації України.


Делегатів конференції привітав народний депутат України Іван Крулько, який побажав майбутнім обранцям громад працювати так, щоб волиняни не шкодували про те, що підтримали на місцевих виборах "Батьківщину".

Список партійців міста Ковеля, які братимуть участь у місцевих перегонах як кандидати до міської ради, очолює Віра Федосюк, секретар міськради, очільниця Ковельської міської "Батьківщини". У першій десятці також директор комплексної дитячої юнацької спортивної школи Олена Клімашевська, підприємець Василь Дудка, директор ПП «СТ» Святослав Степанюк, заступники міського голови Ігор Прокопів та Андрій Товстига.

За посаду міського голови вже втретє боротиметься Олег Кіндер. Як свідчать опитування громадської думки, наразі в Олега Олексійовича найвищі шанси на перемогу серед ймовірних претендентів, які хочуть поборотися за мерську посаду.


#ОлегКіндер #ВіраФедосюк

Коментарі

Читайте також

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначено фармацевтів

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначено фармацевтів
Міський голова разом зі своїм заступником завітали в аптеку №12 “Волиньфармпостач”. Це єдиний у Ковелі заклад, який відпускає лікарські засоби пільговикам. Неодноразово аптека надавала допомогу ветеранам АТО.

Міський голова Олег Кіндер вітає ковельчан з Днем фізичної культури та спорту!

Міський голова Олег Кіндер вітає ковельчан з Днем фізичної культури та спорту!
Шановні спортсмени, тренери, викладачі фізкультури, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники! Дякую Вам за працю, професіоналізм та велику любов до спорту.

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту
Грамоти та Подяки їм вручили міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів та секретар міської ради Віра Федосюк за високі спортивні досягнення, професіоналізм і сумлінну працю, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і популяризацію спорту.