1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі з нагоди професійного свята відзначено фармацевтів

У Ковелі з нагоди професійного свята відзначено фармацевтів

Напередодні професійного свята – Дня фармацевтичного працівника, яке відзначається в Україні у третю суботу вересня, міський голова Олег Кіндер зі своїм заступником Ігорем Прокопівим завітали в одну з найдавніших аптек нашого міста - ЦРА №12 ДВТП “Волиньфармпостач”, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Варто зауважити, що це єдиний у Ковелі заклад, який відпускає лікарські засоби для пільгових категорій громадян, та виготовляє препарати за індивідуальним замовленням. Неодноразово аптека надавала допомогу ветеранам АТО. Лише тут можна придбати медикаменти цілодобово.

Олег Олексійович привітав колектив зі святом та висловив подяку за існуючі партнерські стосунки між ними та владою, запроваджені соціальні програми для містян, благодійну діяльність.

Разом з тим, Олег Олексійович зауважив, що усі аптечні заклади міста працюють на хорошому рівні.

- Приємно констатувати, що з кожним роком ринок стає більш насиченим лікарськими засобами вітчизняного виробництва, зміцнюється матеріально-технічна база аптечних установ міста, покращується рівень обслуговування. Тож спасибі усій фармацевтичній спільноті Ковеля за щоденну самовіддану працю, яка потребує багато досвіду та знань, - наголосив Олег Кіндер.

Керівники міста побажали усім щастя, здоров’я, родинного затишку, благополуччя та вручили Подяки представникам колективу.

За успіхи у професійній діяльності, відданість улюбленій справі, милосердя, уважне ставлення до людей та з нагоди Дня фармацевтичного працівника відзначено: завідувачку ЦРА №12 ДВТП “Волиньфармпостач” Світлану Попову, а також її заступницю Світлану Гордійчук та фармацевта Мирославу Бойко.

Керівниця установи подякувала міській владі за увагу до їхньої професії, підтримку у вирішенні питань сьогодення.

У Ковелі працює 20 аптек та 13 аптечних пунктів. В них обслуговують та забезпечують лікарськими препаратами жителів нашого міста більше 200 працівників. Серед них, як досвідчені аптекарі, так і молоді спеціалісти-провізори, які гідно продовжують справу своїх старших колег.


#ОлегКіндер

Коментарі

Читайте також

Міський голова Олег Кіндер вітає ковельчан з Днем фізичної культури та спорту!

Міський голова Олег Кіндер вітає ковельчан з Днем фізичної культури та спорту!
Шановні спортсмени, тренери, викладачі фізкультури, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники! Дякую Вам за працю, професіоналізм та велику любов до спорту.

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Гордість Ковеля: спортсмени і тренери отримали відзнаки з нагоди Дня фізичної культури і спорту
Грамоти та Подяки їм вручили міський голова Олег Кіндер, його заступник Ігор Прокопів та секретар міської ради Віра Федосюк за високі спортивні досягнення, професіоналізм і сумлінну працю, активну громадську позицію, особистий внесок у розвиток і популяризацію спорту.