1. Головна
  2. Новини
  3. Допомогти маленькій ковельчанці Уляні Гірук можна завдяки коштам «єПідтримки»

Допомогти маленькій ковельчанці Уляні Гірук можна завдяки коштам «єПідтримки»

27 лютого у Луцьку відбудеться Charity Fest на підтримку 2-річної ковельчанки Уляни Гірук, у якої рідкісне захворювання: спінальна м’язова атрофія. М'язи відмовляються слухати її, а з часом Уляна може перестати ковтати і дихати. Для лікування СМА є укол Zolgensma вартістю 2,3 млн доларів. Він спинить прогресування хвороби. Дівчинка зможе нормально розвиватись та жити.

Придбати квитки на фестиваль можна за кошти «єПідтримки». Про це повідомляють на сторінці Улянки у фейсбук.
Допомогти маленькій ковельчанці Уляні Гірук можна завдяки коштам «єПідтримки»
- Друзі, хочеться повідомити класну новину! Нарешті є можливість витратити е-тисячу на благодійність для Уляни. Сотні разів хочеться сказати кожному з вас «дякую». Щодня ми бачимо і відчуваємо вашу шалену підтримку. Захід відбудеться у музеї Корсаків. Музей Корсаків - нова, незвичайна, сучасна, атмосферна локація. Це чудова нагода придбати квиточки на фестиваль Charity Fest «Рудий Кіт» і посприяти швидкому збору коштів на рятівний укол. Чекаємо на вашу е-підтримку, – йдеться у дописі.

Якщо ви не маєте змоги прийти, тоді можете просто придбати квиток через Karabas.com . Саме тут можна розрахуватися грошима з «єПідтримки», які підуть для Улянки.

На сайті з продажу квитків Karabas.com. йдеться про те, що вартість квитка визначається на ваш розсуд і не впливає на розміщення у залі та програму фестивалю Charity Fest «Рудий Кіт». Це ваш благодійний внесок для порятунку Улянки Гірук з м.Ковеля.

#Благодійність

Коментарі

Читайте також