1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян. Вони вийшли на Майдан, аби не дати тодішній владі звернути з європейського шляху. Кожен із них хотів бачити свою країну сильною та успішною.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Віддати данину шани живим і полеглим учасникам тих подій у Ковелі на меморіал Слави прийшли представники міської та районної влади, духовенство, молодь, громадськість, - розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Ведучі заходу Наталія Гончар та Світлана Труш повернули усіх у той час, коли вісім років тому, беззахисні проти снайперської кулі, Герої до останнього стояли на Майдані за вільну людину у вільній країні. Вони стали тією силою, яка сколихнула всю країну, пробудивши дух патріотизму та бажання її змінити.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Саме в ці лютневі дні 2014 року під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. А 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв. Панахиду за полеглими відслужили священники ПЦУ та УГКЦ.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Твори, присвячені українським Ангелам, у виконанні Руслани Шацької, Андрія Мигулі та Петра Журавля звучали по-особливому і торкнулись серця кожного ковельчанина.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
- Небесна Сотня першою в центрі столиці однієї з найбільших держав Європи в мирний час сплатила своїм опором і позицією найвищу ціну — своє життя. Небесна Сотня перепрограмувала дуже багатьох дорослих сформованих людей в країні, які зараз, коли Росія загрожує нам повномасштабною війною, свідомо готові стати на її захист. Ми знаємо, що найкраща шана Героям — це реальні демократичні зміни в суспільстві і системі. Це коли люди саме тут, в своїй країні, залишають свій час та працю. Тут виховують дітей і тут — щасливі, – про це у своєму виступі говорив міський голова Ігор Чайка.

У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
На знак вдячності мешканці Ковельської громади поклали квіти до Стели пам’яті на честь загиблих земляків — учасників АТО та Героїв Небесної Сотні.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніУ Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніУ Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніУ Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
І сьогодні неодноразово звучало: українці – великі патріоти, які вміють об’єднатися задля національної ідеї й відстояти своє бажання жити у вільній країні. Боротьба за це продовжується нині, і ми неодмінно переможемо.
У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніУ Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної СотніУ Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також