1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія Смітюха

Ковельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія Смітюха

Сьогодні у Ковелі на національних прапорах — чорні стрічки. Ковель прощається ще з одним своїм Героєм. 11 березня, захищаючи рідну землю та її свободу, під Волновахою обірвалось життя Сергія Смітюха, - повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.
Ковельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія Смітюха
У Благовіщенському соборі відбулась панахида за загиблим у війні військовослужбовцем. Від храму вулицею Незалежності велелюдна процесія пройшла на площу Героїв Майдану. Разом із родиною, громадою, військовими побратимами йшов міський голова Ігор Чайка.
Ковельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія Смітюха
- У нас знову день скорботи. Скорботи в гордості. Герой, якого ми проводжаємо в останню путь, був відомим багатьом ковельчанам. Він був офіцером, мав блискучий послужний список. Працював у поліції. Сергій Смітюх зоставив світлу пам‘ять для кожного з нас. Бо якщо Україна і стає сьогодні на коліна, то тільки перед такими, як Сергій — Героями, – сказав Ігор Чайка, звертаючись до присутніх.
Ковельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія Смітюха
Сергій мешкав у Ковелі, але шість років тому почав зводити дім в Ружині. Тож чимало його односельців приїхали, аби попрощатись з ним. А сусіди, не стримуючи сліз, говорять тільки хороше, згадуючи цю світлу, прекрасну людину.
- Сергій за цей короткий проміжок часу, який ми його знаємо, зробив так багато, що декому і життя не вистачить. Великий трудівник, який, здається, уміє все: сам дім будував, і сад уже посадив поряд. А який він прекрасний сім’янин, чоловік, батько, дідусь. Він був хорошим прикладом для всіх. Другом для старших і дітей. Ми всі його шанували і захоплювались його добропорядністю. По сусідству з ним мешкали самі пенсіонери. Ми йшли до нього з різними проханнями: чи шибку засклити, чи замок вставити, чи поле зорати, чи передачу завезти дітям. Жодного разу він нікому не відмовив, а завжди допомагав, виручав. Ми сумуємо за ним і оплакуємо його, – розповідає Надія Поворознік.
Сергієві Смітюху було 52. У нього залишились мама, дружина, дві доньки та троє онуків.
Ковельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія СмітюхаКовельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія СмітюхаКовельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія СмітюхаКовельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія СмітюхаКовельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія СмітюхаКовельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія СмітюхаКовельчани провели в останню путь мужнього захисника України Сергія Смітюха

#СкорботніЗаходи #ВоєннийСтан #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також

У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

У Ковелі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
Саме в ці лютневі дні 2014 року під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. А 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану.