1. Головна
  2. Новини
  3. Бюджет Ковельської територіальної громади за перший квартал перевиконано

Бюджет Ковельської територіальної громади за перший квартал перевиконано

На засіданні виконкому про підсумки виконання міського бюджету за перший квартал 2022 року звітував заступник начальника фінансового управління Богдан Дяків, - інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.
Бюджет Ковельської територіальної громади за перший квартал перевиконано
Він повідомив, що незважаючи на вкрай складні для економіки територіальної громади умови, пов’язані із збройною агресією росії та встановленням на території нашої держави воєнного стану, за основними джерелами доходів загального фонду бюджет виконаний на 105, 6 відсотка.

Приріст власних доходів до відповідного періоду попереднього року становить 14,4 відсотка – понад 17 мільйонів гривень.

До спеціального фонду отримано – 5 мільйонів 640 тисяч гривень. Це менше, ніж торік на 1 мільйон 755 тисяч гривень.

Як зауважив перший заступник міського голови Тарас Яковлев, на це є об’єктивні причини. На початку війни, щоб підтримати місцевий бізнес, рішенням сесії було звільнено від плати суб’єктів господарювання, які орендують нежитлові приміщення та індивідуально визначене майно комунальної власності. А також – за тимчасове користування місцями для розміщення об’єктів зовнішньої реклами, які перебувають у власності Ковельської громади.

Міський голова Ігор Чайка закликає ковельчан та мешканців сіл сплатити податок на нерухомість та землю, адже у першому кварталі до місцевого бюджету надійшла лише половина запланованої суми.

Погодили на виконкомі і зміни до головного фінансового документа територіальної громади. Зокрема, вони стосуються внутрішнього перерозподілу асигнувань головного розпорядника коштів – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства.


#МіськийБюджет

Коментарі

Читайте також

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію
Загалом майже 7 млн грн використають на забезпечення киснем хворих на коронавірус. Це кошти державного та міського бюджетів. Відповідні зміни до кошторису Ковеля затверджено на позачерговій сесії.

У Ковелі оголошено інвестиційний конкурс

У Ковелі оголошено інвестиційний конкурс
Об’єкти інвестування - приймальне відділення лікарні та незавершений восьмиповерховий житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями.