1. Головна
  2. Новини
  3. Міський голова Ігор Чайка зустрівся з генеральним директором МТМО Валентином Вітром

Міський голова Ігор Чайка зустрівся з генеральним директором МТМО Валентином Вітром

Сьогодні міський голова Ігор Чайка зустрівся з генеральним директором Ковельського МТМО Валентином Вітром, - про це пишуть на сторінці Ковельської міської ради у Фейсбук.

Обговорили ситуацію у місті щодо захворюваності на COVID-19, проблеми, з якими стикаються медпрацівники у повсякденній боротьбі з коронавірусом, шляхи їх вирішення, будівництво приймального відділення та нову кисневу станцію.

Міського голову особливо цікавили питання наявності необхідної кількості ліжко-місць, забезпечення пацієнтів кисневою терапією, медпрепаратами. Ігор Леонтійович наголосив, що влада й адміністрація лікувального закладу мають докласти всіх зусиль, аби ковельчани отримували своєчасну й якісну медичну допомогу.


- Потрібно якнайшвидше ввести в експлуатацію кисневу станцію, - наголосив Ігор Чайка. - Думаю, у найближчі дні побуваю в МТМО, щоб оглянути хід будівництва приймального відділення та ознайомитися з роботою колективу.


Зосередили увагу й на фінансуванні медоб’єднання. Міський голова висловив своє бачення щодо розвитку закладів охорони здоров’я Ковеля.


#КовельськеМТМО #ІгорЧайка #МіськийБюджет #Коронавірус

Коментарі

Читайте також

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію

Ковельська лікарня придбає ще одну кисневу станцію
Загалом майже 7 млн грн використають на забезпечення киснем хворих на коронавірус. Це кошти державного та міського бюджетів. Відповідні зміни до кошторису Ковеля затверджено на позачерговій сесії.

У Ковелі оголошено інвестиційний конкурс

У Ковелі оголошено інвестиційний конкурс
Об’єкти інвестування - приймальне відділення лікарні та незавершений восьмиповерховий житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями.