1. Головна
  2. Новини
  3. Судинні хірурги Ковельського МТМО зберегли пацієнтці руку від ампутації

Судинні хірурги Ковельського МТМО зберегли пацієнтці руку від ампутації

Хірурги Ковельського МТМО зберегли від ампутації руку, яка була значно пошкоджена зерновою сівалкою. Про цей випадок інформують на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Верхня кінцівка 53-річної жінки зазнала значних множинних глибоких ушкоджень. Такий стан тканин - прямий показ до ампутації. Шанси на збереження були надзвичайно мізерні.

Проте судинні хірурги: Олександр Голуб, Василь Войтович та Олесь Курило, використовуючи мікрохірургічні інструменти та сучасні зближуючі лінзи, успішно провели фіксацію кісткових уламків, ушивання кінців пошкоджених артерій, нервів та сухожилків на рівні мікроструктур. За максимальне знеболення та відновлення об'єму втраченої крові подбала лікар-анестезіолог Бондарчук О.Я.

- Завдяки професійним навикам та майстерності наших лікарів, руку вдалось зберегти повністю. Зараз пацієнтка проходить реабілітацію та готується до пересадки шкіри у Волинському обласному опіковому центрі, - зауважують медики у дописі.


#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також

У Ковелі оголошено інвестиційний конкурс

У Ковелі оголошено інвестиційний конкурс
Об’єкти інвестування - приймальне відділення лікарні та незавершений восьмиповерховий житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями.