1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельське МТМО отримає 1 мільйон гривень на кисень для «коронавірусних» ліжок

Ковельське МТМО отримає 1 мільйон гривень на кисень для «коронавірусних» ліжок

На кисень для "ковідних" ліжок держава виділила Волині майже 16,5 мільйонів гривень. Про це стало відомо 20 жовтня на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики. Депутати підтримали проєкт розпорядження, розроблений ОДА, щодо розподілу відповідної субвенції з державного бюджету, - про це повідомляє ВолиньРоst.

За інформацією керівника управління охорони здоров'я ОДА, депутата облради Людмили Тимощук, кошти будуть розподілені для медзакладів, де лікуються пацієнти з коронавірусною хворобою і де є відповідна проєктно-кошторисна документація.

Зокрема, пропонується виділити для обласної клінічної лікарні 1 млн 350 тис. грн, для обласної інфекційної лікарні - 1 млн 500 тис. грн, для Луцького пологового будинку - 1 млн 500 тис. грн (інфекційний госпіталь), для Камінь-Каширської ЦРЛ - 1 млн грн, для Ківерцівської ЦРЛ - 1 млн 500 тис. грн (інфекційний госпіталь), для Луцької ЦРЛ - 1 млн 200 тис. грн, для Горохівської ЦРЛ - 1 млн 200 тис. грн, для Ратнівської ЦРЛ - 1 млн грн, для Іваничівської ЦРЛ - 1 млн грн (інфекційний госпіталь), для Любешівської ЦРЛ - 1 млн грн, для Маневицької ЦРЛ - 1 млн грн, для Рожищенської ЦРЛ - 500 тис. грн, для Ковельського МТО - 1 млн грн.

#КовельськеМТМО #Коронавірус

Коментарі

Читайте також

У Ковелі шукають інвесторів на об'єкти у центрі міста

У Ковелі шукають інвесторів на об'єкти у центрі міста
Мова йде про реконструкцію приймального відділення ЦРЛ Ковельського МТМО та незавершений будівництвом восьмиповерховий багатоквартирний житловий будинок з поліклінікою та торговельно-офісними приміщеннями.